NIERUCHOMOŚCI - o nasJuż 17. rok działamy na dolnośląskim rynku nieruchomości. Jesteśmy jedynym dolnośląskim portalem internetowym z wersją drukowaną - poradnik "Nieruchomości dla Ciebie" - stale dostępną w salonach prasowych Dolnego Śląska. Każdej firmie, która z nami współpracuje, oferujemy kompleksową usługę - od zwykłej reklamy po PR - w wersji internetowej i drukowanej, w wyjątkowo korzystnej cenie. 

Od 2002 do 2008 roku świadczyliśmy usługi głównie dla pośredników w obrocie nieruchomości z "Konsorcjum Rynek Nieruchomości - Dolny Śląsk" i wydawaliśmy kolorowy miesięcznik z ofertami nieruchomości - "Rynek Nieruchomości - Dolny Śląsk".
W listopadzie 2008 roku wydaliśmy ostatni numer tego pisma i zaczęliśmy dostosowywać naszą ofertę usługową do potrzeb gwałtownie zmieniającego się rynku nieruchomości.

W lutym 2009 roku wydaliśmy pierwszy numer nowego specjalistycznego pisma - poradnika dolnośląskiego "Nieruchomości dla Ciebie" (ukazuje się co kwartał - 4 razy w roku). Wraz z nim uruchomiliśmy portal internetowy www.nieruchomości-dla-ciebie.pl
Pismo w wersji drukowanej i portal internetowy wzajemnie się uzupełniają i stanowią całość, docierając do wszystkich osób zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub najmem nieruchomości.

W naszej drukowano-internetowej ofercie znajdziecie bogaty wybór mieszkań i domów z rynku pierwotnego i wtórnego oraz działek budowlanych, specjalistyczne porady, aktualne informacje i najważniejsze akty prawne regulujące działanie rynku nieruchomości.

Ugruntowaliśmy już naszą pozycję na rynku, zdobyliśmy wielu czytelników wersji drukowanej i internetowej. Stale współpracujemy z pośrednikami w obrocie nieruchomościami oraz deweloperami.
Pismo sprzedawane jest w dolnośląskich kioskach i salonach prasowych. Otrzymują go również osoby odwiedzające targi nieruchomości organizowane we Wrocławiu. Dzięki temu, docieramy do wszystkich szukających mieszkania, domu lub działki. Nasz portal internetowy odwiedzają internauci z całego świata.

Jako jedyni na dolnośląskim rynku nieruchomości oferujemy kompleksową obsługę firm, które z nami współpracują.
Podstawowy pakiet promocyjno-reklamowy obejmuje:
- druk reklam w poradniku dolnośląskim "Nieruchomości dla Ciebie"
- logo na stronie tytułowej
- emisję reklam w portalu internetowym www.nieruchomosci-dla-ciebie.pl
- artykuły promocyjno-informacyjne w wersji drukowanej i internetowej.

Korzystając z naszego portalu internetowego, nie musicie wykonywać żadnych dodatkowych uciążliwych czynności (np. samodzielnie umieszczać ofert czy informacji). Już po jednym kliknięciu internauta automatycznie przeniesie się na Waszą stronę internetową.


Osoby i firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z nami:


nieruchomoscidlaciebie@wp.pl

tel. 602 856 734


Nieruchomosci dla Ciebie